консультація трихолога

Хто такий лікар-трихолог?
Трихолог – це медичний фахівець, який спеціалізується на проблемах, звʼязаних зі шкірою голови та волосами. Лікар трихолог Київ використовує різні методи діагностики, наприклад: мікроскопію, аналіз крові на вміст різних речовин, які можуть шкодити вашому здоровʼю та зовнішньому вигляду, дерматоскопію, біопсію шкіри голови або аналіз самої волосини. 
В яких випадках необхідна консультація трихолога?
Випадіння, сухість, лупа, звісно, все це ми можемо скинути на сезонний авітаміноз чи на “куплю HEAD & SHOULDERS й все само пройде”, але ні, не пройде.
Коли ситуація дійсно вимагає втручання медичного фахівця?
Випадіння волосся
Якщо ви помічаєте значне випадіння або помітну рідкість волосся, це може бути показником серйозної проблеми.
Локальні проблеми
Це проблеми з певною областю голови: плями з випадінням волосся, виразна ламкість або поява висипів на шкірі голови, це може вказувати на конкретні захворювання, які варто лікувати з трихологом.
Перебільшення волосся
Якщо у вас збільшився волосяний покрив на тілі, або, навпаки, волосся почало випадати в незвичних для вас місцях, це також може бути сигналом, щоб звернутися до спеціаліста.
Зміни в стані волосся
Ламкість, сухість, поява пошкоджень або зміни в текстурі, це може вказувати на потребу у внутрішньому чи зовнішньому втручанні.
Поява лупи або свербіння шкіри голови
Ці симптоми можуть бути пов'язані з різними захворюваннями шкіри голови, які варто діагностувати та лікувати.
Гормональні зміни
Якщо ви помічаєте щось не те в стані волосся після гормональних втручань, таких як вагітність, менопауза або використання контрацептивів, то може бути корисно поговорити з трихологом.
Волосся може бути не тільки прикрасою, але й проблемою, а їх певний стан може вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям. Бережіть себе та не забувайте вчасно звертатися до кваліфікованих спеціалістів. 
Що важливо знати про трихологію?
Це не просто похід до косметолога чи перукаря. Важливо розуміти, що трихолог такий самий лікар, як терапевт чи хірург. 

Ідучи до трихолога розраховуйте на повне обстеження, таке як: опитування симптоматики, огляд та збір аналізів, новий образ життя, бо, можливо, буде прописано певне харчування та обмеження в шкідливих звичках. Все залежить від вас і вашої готовності дотримуватися рекомендацій, а наш трихолог Київ зробить все можливе, щоб вам допомогти. 
схожі процедури
Консультація дерматолога
Консультація нутрицiолога
Консультація косметолога
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві