консультація косметолога

Хто такий лікар косметолог?
Косметолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та покращенні зовнішності шкіри та її проблем.
Лікар-косметолог може проводити різні процедури, такі як:
Косметологи можуть працювати в клініках краси, медичних центрах, дерматологічних клініках або власних кабінетах. Важливо, щоб він мав відповідну медичну освіту, сертифікації та досвід роботи в галузі косметології. Вони також можуть бути дипломованими дерматологами з додатковою спеціалізацією в області косметології.
В яких випадках потрібна консультація косметолога?
Косметологія – це не тільки процедури з очищення пор, пілінги та масаж обличчя. Вона має вирішення широкого спектра проблем та дратівників, які заважають комфортному життю.
З якими питаннями необхідні послуги косметолога?
Проблеми зі шкірою
Якщо у вас: акне, прищі, пігментація, розширені пори, рубці, зміни, пов'язані зі старінням, чи інші дерматологічні проблеми, лікар-косметолог може допомогти вам знайти ефективні методи лікування та поліпшення стану шкіри.
Бажання покращити зовнішній вигляд
Лікар може пропонувати процедури та техніки, які допоможуть покращити ваш зовнішній вигляд, такі як: виправлення зморшок, зменшення розширених пор та виразних ліній, підтягнення шкіри та інші.
Професійна консультація косметолога, щодо догляду за шкірою
Він може надати поради щодо правильного догляду та вибору відповідних засобів.
Хірургічні та нехірургічні процедури
Коригування форми обличчя, вилиць, горбинки носа, збільшення губ, ботокс.
Консультація косметолога Київ – необхідна для підтримки зовнішнього вигляду та здоровʼя шкіри. Запрошуємо вас на перший прийом, після якого ви дізнаєтесь багато цікавого та особливого про себе.
Що важливо знати про косметологію?
Необхідно розуміти, що це не чарівник, який самостійно виправить всі недоліки та запропонує процедуру “ідеального обличчя”.

Часто, косметолог співпрацює з ендокринологами, хірургами, дерматологами та іншими спеціалістами, які проводять всі необхідні аналізи та маніпуляції у своїй сфері діяльності задля покращення кінцевого результату та зменшення ризиків для вашого здоровʼя.
схожі процедури
Консультація дерматолога
Консультація нутрицiолога
Консультація трихолога
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві