Консультація нутриціолога

Хто такий лікар-нутриціолог?
Нутриціолог – це медичний фахівець, який спеціалізується на вивченні взаємозв'язку між харчуванням та здоров'ям. Вони досліджують вплив різних продуктів харчування на організм людини, а також розробляють індивідуальні рекомендації з харчування для пацієнтів з різними медичними станами або з метою досягнення певних цілей.
Коли потрібна консультація нутриціолога? 
Проблеми з вагою
Якщо ви маєте проблеми з надмірною вагою або ожирінням, нутриціолог може допомогти вам розробити здорову дієту та план харчування для досягнення здорової ваги.
Медичні стани
Діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби шлунка та кишківника, алергії та інші хвороби, можуть вимагати певної дієтичної терапії. Нутриціолог прописує індивідуальний план харчування, який враховує ваші медичні потреби.
Вагітність та годування груддю
У цих періодах життя особливо важливе забезпечення правильного харчування для забезпечення оптимального здоров'я матері та дитини. 
Спорт та фізична активність
Для досягнення максимальних результатів у спорті важливе коректне харчування. Якщо ви звернетеся з цим питанням до нутриціолога, він розробить дієту, яка відповідає вашим фізичним потребам та спортивним цілям.
Зміна життєвого стилю
Якщо ви розглядаєте зміну свого харчового стилю на більш здоровий та збалансований, варто звернутися до спеціаліста, а не експериментувати самому. З професійним планом харчування, ви швидко привчитеся до правильних та здорових звичок.
Багато людей думає, що дієта, це щось із розряду харчування енергією сонця та водою. Нутриціолог Київ знищить ці стереотипи, та доведе, що правильно харчуватися можна смачно!
Що важливо знати про нутриціолога?
Важливо знати, що нутриціолог – лікар, з медичною освітою у сфері харчування та дієтики, який має ліцензію чи сертифікат від медичних органів, які легко можете у нього запросити та переконатися. 

Це не людина, яка заготовила 2-3 дієти, та пропонує всім однакові, дивлячись на запит. Нутриціологія – завжди індивідуальний підхід, іноді в співпраці з іншими спеціалістами, такими як: дієтолог, фізіотерапевт та психолог. Це людина, мотивована на ваш успіх та результат, тому буде підтримувати вас, та допомагати впровадити здорові звички у повсякденне життя.

Запишіться на першу консультацію, та почніть діяти у правильному напрямку вже зараз.
схожі процедури
Консультація дерматолога
Консультація трихолога
Консультація косметолога
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві