консультація дерматолога

400 ₴ / 890 ₴
вибрати час
Хто такий дерматолог?
Дерматолог — це лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся й нігтьової пластини. Він лікує широкий спектр проблем, від акне й екземи до раку шкіри та псоріазу.
В яких випадках потрібна консультація дерматолога?
Коли відбуваються якісь зовнішні зміни, варто памʼятати, що це не просто так. Можливо страждають внутрішні органи, а може це вірус, який блукає по вашому організму та отруює його. Вчасна консультація дерматолога Київ, допоможе вам швидко розібратися в джерелі проблеми та вирішити її, не чекаючи наслідків.
З якими питаннями потрібно йти до лікаря?
Проблеми зі шкірою
Такі як вугри, акне, розширені пори
Пігментаційні розлади
А саме пігментні плями, пігментна дисперсія
Сухість або подразнення шкіри
Потреба у рекомендаціях з догляду за шкірою, виборі косметичних засобів
Загальні питання про профілактику старіння шкіри та підтримку її здоров'я
У будь-якому випадку, якщо ви маєте які-небудь сумніви щодо стану вашої шкіри або потребуєте конкретних порад з догляду за нею, варто поговорити з дерматологом-косметологом.
Який саме дерматолог вам потрібен?
У дерматології є два напрямки — косметологічний та загальний.
Косметологічний дерматолог
Лікар, який займається зовнішніми проблемами зі шкірою обличчя, голови та нігтями.   Він розбирається з першопричинами хвороби чи її наслідками, назначає всі необхідні аналізи, можливо, паралельну працю з іншими лікарями, та починає лікування.

Дерматолог косметолог Київ — висококваліфікований шкірний спеціаліст, який допоможе вам стати не тільки красивіше, але й виявити всі потаємні хвороби.
Загальна дерматологія
Це галузь медицини, яка займається діагностикою, лікуванням і профілактикою широкого спектру захворювань шкіри. А саме: вугри, екзема, дерматити, пігментаційні розлади, інфекції та пухлини шкіри, венеричні захворювання та аутоімунні. Загальний дерматолог може надавати консультації, здійснювати обстеження, призначати лікування та рекомендації з подальшого догляду за шкірою. 

Якщо не знаєте, до кого звернутися з подразненнями чи висипами на обличчі — наш дерматолог Київ запрошує вас на консультацію.
схожі процедури
Консультація трихолога
Консультація нутрицiолога
Консультація косметолога
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві