очищення шкіри обличчя

Наскільки важливе очищення шкіри обличчя?
Обличчя – це візитна картка, яка каже про дбайливість та турботу людини про себе й своє здоровʼя. Але живучи в сучасному світі з великою кількістю авто, пилу та різних забруднень, стає все складніше піклуватися про зовнішній вигляд. Зʼявляється потреба в щоденному домашньому очищенні та регулярному косметичному догляді. 
Наскільки взагалі важливе очищення шкіри обличчя? 
Воно допомагає видалити забруднення, зайвий себум, пігменти, шкірні клітини та інші речовини, які можуть забивати пори шкіри та сприяти розвитку акне, чорних точок та розширених пор. Важливість очищення полягає в тому, що це допомагає запобігти виникненню різноманітних проблем шкіри, таких як вугри, пігментація, пошкодження шкіри від забруднень. Таким чином, очищення є важливою частиною догляду за шкірою обличчя і рекомендується виконувати його регулярно, особливо ввечері перед сном, щоб видалити всі забруднення, зібрані протягом дня.
Що таке косметологічна чистка обличчя?
Окрім домашнього догляду, важливо регулярно робити косметологічне очищення. Що це, та як відбувається?

Механічне, ультразвукове або апаратне очищення – це метод повного очищення обличчя від чорних точок та забруднення пор. В нашій клініці не робиться класичне травматичне очищення, з використанням голок, чи подібних залізних інструментів. Після такої процедури є ризик вийти зі шрамами. Ми пропонуємо атравматичне очищення та детокс шкіри за допомогою спеціального апарату й косметики Biologique Recherchе.
Для чого воно потрібне?
Якщо у вас немає алергічних реакцій на окремі косметичні процедури – чистка обличчя Київ зробить ваше життя комфортніше, а зовнішній вигляд здоровим та сяючим.
Показання до процедури
Чорні точки або відкриті комедони
Білі головки або закриті комедони
Нерівності
Підготовка до косметичних процедур задля кращого поглинання активних речовин, наприклад: пілінг
схожі процедури
зволоження
насичення киснем
дренаж
миттєвий ліфтинг
пілінг
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві