Миттєвий ліфтинг

Що таке миттєвий ліфтинг?
Миттєвий ліфтинг – це процедура або косметичний продукт, які надають тимчасовий ефект зміцнення та підтягнутості шкіри обличчя. Ця процедура або засіб може застосовуватися для миттєвого зменшення видимості зморшок, збереження контуру обличчя та підвищення тонусу шкіри.  

Такий результат може бути досягнутий завдяки регулярному відвідуванню певних процедур в поєднанні з косметичними засобами, які містять пептиди, гіалуронову кислоту або рослинні екстракти.
Як відбувається процедура миттєвого ліфтингу?
Це доглядова процедура, в яку входить:
Такі заходи мають омолоджувальну дію, підтягують шкіру та зморшки, роблять чіткішим контур обличчя та надають миттєвий ефект зміцнення та гладкості. Результат зберігається від кількох місяців до півроку. Якщо ви хочете покращити свій загальний вигляд на довго, процедура робиться курсом.
Це процедура червоної доріжки, яка миттєво робить вашу шкіру підтягнутою, здоровою та залишить молодою набагато довше, ніж з допомогою природних можливостей. Запрошуємо на консультацію до нашого лікаря-косметолога для підтримки та збереження зовнішньої краси. 
Показання до процедури
З якими питаннями 100 відсотків варто звернутися до косметолога за процедурою миттєвого ліфтингу?
Зморшки та старіюча шкіра
Втрата контуру обличчя
Обвисла шкіра
Пігментація та нерівна текстура
схожі процедури
очищення
зволоження
насичення киснем
дренаж
пілінг
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві