Насичення шкіри киснем

Що таке насичення шкіри киснем?
Насичення шкіри киснем – це процедура, при якій використовуються спеціальні косметичні препарати для посилення кисневого обміну в клітинах шкіри, підвищення її гідратації та тонусу.  

Основна ідея насичення шкіри киснем полягає у тому, що він є ключовим елементом для здоров'я і краси шкіри. Він стимулює обмін речовин в клітинах, підтримує їх життєдіяльність й сприяє виробленню колагену та еластину, що робить шкіру більш пружною та молодою.  
Ця процедура містить декілька етапів:
Як відбувається процедура насичення киснем?
Після очищення обличчя, наноситься спеціальний кисневий серум від косметичного бренда Biologique Recherche та за допомогою кисневого апарата й бустера ми фізично наповнюємо шкіру киснем. Ця процедура сприяє підвищенню гідратації, зменшенню запалення, відновленню здорового сяйва та молодого вигляду шкіри. Важливо звернутися до кваліфікованого фахівця для підбору оптимальної процедури з урахуванням індивідуальних потреб та особливостей шкіри. Можливо, насичення киснем буде вашим спасінням.
Натуральна краса можлива без тонувальних засобів й тони мейкапу. Необхідно регулярно відвідувати лікарів, які спеціалізуються на проблемах зі шкірою, знаходити причини цих проблем та дотримуватися усіх рекомендацій з їх усунення.  
Показання до процедури
Варто записатися на насичення киснем тим, хто
Страждає на сухість та тьмяність шкіри
Палить
Працює у офісі та немає вільного часу на прогулянки на свіжому повітрі
Має запалення та подразнення
Має ознаки вікових змін чи обвисання шкіри
схожі процедури
очищення
зволоження
дренаж
миттєвий ліфтинг
пілінг
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві