Нитковий ліфтинг

вiд 3000 ₴
вибрати час
Як відбувається процедура ниткового ліфтингу?
Нитковий ліфтинг – процедура підтяжки контурів обличчя за допомогою особливих ниток, які мають спеціальні насічки. Вони імплантуються й створюють підтримувальну структуру для підняття тканин та вироблення колагену. Таким чином, шкіра підтягується по лініях натяжіння, завдяки чому ми отримуємо шикарний ліфтинг.

Спочатку пацієнт проходить консультацію з косметологом або пластичним хірургом. Лікар обговорює бажані результати, оцінює стан шкіри, визначає, чи підходить пацієнт для цієї процедури та якщо все добре, обирається певна кількість ниток.
Які результати ви отримаєте від процедури?
Це дуже потужна процедура омолодження без хірургічного втручання, який допоможе вам однією процедурою позбавитися одразу декількох проблем зі шкірою обличчя та скинути до 10 років!
Відразу ви помітите:
Разом зі змінами у зовнішності, ви отримуєте переваги, які роблять процедуру більш привабливою, а саме:
Показання та протипоказання
Нитковий ліфтинг обличчя підходить далеко не всім. Показана тільки тим пацієнтам, у яких добре виражений підшкірно-жировий прошарок. Також показанням може бути ПТОЗ – симптомом якого є пливучість нижньої щелепи та поява висячого другого підборіддя. 
Протипоказаннями до процедури є:
Запальні процеси на обличчі
Хронічні хвороби на стадії загострення
Вагітність
Лактація
Онкологічні хвороби
Схильність до утворення келоїдних рубців
На нитковий ліфтинг ціна починається від 3000 гривень у косметологів нашої клініки. Уточнити вартість ви можете на першій консультації після визначення показань та кількості ниток.
схожі процедури
лікування вікових змін
лікування зморшок
моделювання контурів обличчя
Лікування плям та рубців постакне
Моделювання губ
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві