Лікування зморшок

120 ₴ / од
вибрати час
Як відбувається процес лікування зморшок?
Найстрашніше для будь-якої жінки — помітити на своєму молодому обличчі перші зморшки… В цей момент здається, що це все, старість прийшла, але ж так не хочеться! Не варто хвилюватися. Зморшки можуть свідчити не тільки про старіння шкіри, а й про активне й веселе життя, в якому присутні мімічні мʼязи обличчя, УФ-промені, які руйнують колаген в середині клітини, через що зʼявляється тьмяність на обвислість шкіри. 

Вже понад 40 років в косметології мають популярність процедури з використанням ботулотоксина. Це ботокс для обличчя, який підходить усім для усунення видимості мімічних зморшків. Цей препарат має високий ступінь безпеки, бо використовується не тільки в косметологічній, але й в традиційній медицині. 
Як відбувається сама процедура?
На першій консультації, лікар-косметолог визначить, яким препаратом буде користуватися під час процедури та дозування. Далі починається процес відновлення. В деякі точки на обличчі, дивлячись з проблемної зони, робиться внутрішньомʼязова інʼєкція. А тепер перейдемо до результатів, які ви побачите з першого візиту.
Який результат ви отримаєте від процедури?
Ви можете звернутися для усунення:
Протягом 2 тижнів після процедури, препарат блокує роботу мʼязів та їх активність, через що зморшки розгладжуються. Ви отримуєте гладке, блискуче обличчя без зморшків та зайвих ліній. Після двотижневого реабілітаційного періоду, важливо прийти на повторну консультацію до косметолога для огляду та докорекції в разі необхідності. 

Тримається ефект ідеального обличчя від 3-6 місяців. По закінченню ефекту, рухливість обличчя відновлюється, тому можна не боятися звикання, мʼязової памʼяті чи міграції. Препарат повністю розчиняється. 
Показання до процедури
Радимо процедури з використанням ботоксу, якщо ви помітили:
Ознаки старіння
Зморшки, глибокі лінії
Обвислість та нееластичність шкіри
Тьмяний колір
Але тут є декілька протипоказань:
Вагітність
Лактація
Наявність гострих запальних процесів на обличчі
Якщо у вас немає цих ознак, тоді ви з легкістю можете позбутися ненависних зморшків в Institut De Beauté!
схожі процедури
лікування вікових змін
моделювання контурів обличчя
нитковий ліфтинг
Лікування плям та рубців постакне
Моделювання губ
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві