Моделювання губ

4950 / 6200 ₴
вибрати час
Як відбувається процес моделювання губ?
Усім знайоме збільшення губ гіалуроновою кислотою, саме про це піде мова нижче. Збільшення, моделювання, надання бажаної форми, навіть якщо вона кардинально відрізняється від вашої, виправлення проблемних губ чи візуальних дефектів.
Як же відбувається ця чарівна процедура збільшення губ в Києві поетапно?
  1. Консультація косметолога щодо бажаного результату в обʼємі та формі губ, взагалі, ми робимо від 0.5 до 1 мл за процедуру
  2. Очищення від макіяжу та забруднення, нанесення знеболювальної мазі
  3. Вибір наповнювача, судячи з побажань клієнта
  4. Точкове введення препарату
  5. Моделювання форми та обʼєму, підправляючи в процесі
  6. Завершення обробленням антисептичним засобом
  7. Рекомендації та інструкції щодо догляду за губами
Зробити губи в Києві, ви можете в клініці Institut De Beauté, де вас зустрінуть професійні косметологи, які нададуть повний спектр послуг та допоможуть стати ідеалом самого себе.
Який результат ви отримаєте?
Одразу після процедури, може виникнути набряк, почервоніння, зʼявитися синці на місцях уколів, але це швидко проходить. Протягом перших двох тижнів, препарат остаточно пристосується до вашого організму та форми. Може знадобитися повторна консультація, якщо препарат мігрує чи у вас виникнуть питання. 

Після всіх цих етапів, ви отримаєте гарні, акуратні, пухкі, обʼємні губи шикарної форми. Результат тримається від кількох місяців до року, залежно від наповнювача та індивідуальних особливостей клієнта. Ефект від наступних процедур буде тривати довше, через накопичення препарату в губах. 

Є варіант, що по завершенню процедури або реабілітаційного періоду, вам не сподобається результат чи взагалі виявиться, що пухкі губи — не ваше. Не варто лякатися, це легко виправити. В нашій клініці також є процедура розчинення губ, яка робиться ще швидше, ніж заповнення гіалуроном. Після того, як пройде набряк, ви не помітите змін з вашими натуральними губами. 
Показання до процедури
Це не лікувальна, а косметологічна ін'єкційна процедура, яка міняє зовнішність в залежності з ваших потреб та побажань. Тому і показання в основному з питань візуального покращення, а не доглядових потреб, а саме:
Бажання мати більш виразні губи або покращити їх форму
Наявність тонких або нестабільних губ
Збільшення об'єму для розвʼязання питань пов'язаних з віковими змінами або генетикою
Покращення зовнішнього вигляду губ після втрати об'єму через фізичні фактори
Протипоказаннями до збільшення губ є:
Вагітність
Лактація
Герпес
Схильність до келоїдних рубців
Запальні процеси на обличчі
На збільшення губ в Києві ціна залежить від препарату та кваліфікації косметолога. Звертайтесь в нашу клініку на першу консультацію та визначення вартості процедури. 
схожі процедури
лікування вікових змін
лікування зморшок
моделювання контурів обличчя
нитковий ліфтинг
Лікування плям та рубців постакне
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві