Зморшки та дермальні заломи

як прибрати заломи на обличчі?
Дермальні заломи на обличчі - це поглиблення або складки на шкірі, зумовлені природним процесом старіння шкіри, впливом шкідливих чинників, як-от сонячне проміння, паління або стрес. Вони зазвичай виникають через втрату пружності та колагену шкіри, що призводить до утворення складок і заглиблень. Дермальні заломи можуть бути помітні на лобі, навколо очей, куточках рота та інших ділянках обличчя. Ці зміни можуть спостерігатися у людей будь-якого віку.

Дермальні заломи відрізняються від звичайних вікових зморшок тим, що вони являють собою глибші та ширші заглиблення в шкірі. Вікові зморшки можуть бути більш поверхневими і тонкими, часто утворюючись в результаті повторювальних мімічних рухів обличчя, таких як посмішка або зморшки навколо очей. Дермальні заломи на лобі, навколо очей і рота пов'язані з втратою пружності та об'єму шкіри, що призводить до утворення глибших і ширших складок. Ці два типи змін шкіри можуть проявлятися одночасно, але їхні механізми утворення і зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Причини виникнення дермальних заломів
Заломи з часом виникають через втрату пружності, колагену та еластину в шкірі. Ці компоненти надають шкірі еластичності, підтримуючи її гладкість та об'єм. Однак із віком відбувається зменшення утворення колагену та еластину, що призводить до втрати пружності шкіри та утворення складок і заглиблень.
Фактори, які сприяють появі дермальних заломів:
Сучасне, цікаве та емоційне життя щодня загрожує нам майбутніми фізичними наслідками, і, на жаль, ми не можемо бути від них застраховані. Але інноваційні методи косметології вміють вирішувати ці проблеми. Лікування зморшок і дермальних заломів, про це піде мова нижче.
Як прибрати дермальні заломи?
Як прибрати заломи на обличчі? З цим питанням приходять багато наших клієнток, думаючи, що нічого вже не зробиш, але це не так.Є кілька варіантів, як позбутися глибоких ліній, а саме:
Щоденний догляд за шкірою обличчя
  • Використання зволожувальних кремів і засобів з SPF незалежно від погоди
  • Правильне очищення шкіри ввечері та вранці
  • Регулярне використання пілінгу для більш глибокого очищення
Косметичні процедури
  • Ін'єкції гіалуроновою кислотою
  • Лазерне омолодження
  • Хімічний пілінг
Професійні процедури в клініках
  • Мезотерапія
  • RF-ліфтинг
  • Ботокс
Залежно від глибини заломів і бажаного результату, косметолог призначає процедуру під ваш тип шкіри і підбирає домашній щоденний догляд, для підтримки ефекту. Ближче познайомитися з процедурами омолодження ви можете за посиланням.
Попередження дермальних заломів
Шкіра переживає величезний спектр емоцій разом з нами протягом життя. Стрес, сміх, сльози і навіть просто сон, після якого ви виявляєте себе з лініями на обличчі, все це з часом перестає сходити через кілька хвилин. Але ми можемо допомогти своєму обличчю трохи довше зберігати еластичність і пружність.
Заломи на обличчі - природний процес, якого неможливо уникнути на всі 100%. Але завдяки сучасній косметології, ви можете жити, радіти, сміятися і переживати різні емоції, не турбуючись про фатальні наслідки. Кваліфікований косметолог клініки Institut De Beaute, вже на першій консультації розповість, як можна допомогти вам позбутися небажаних ліній і призначить зустріч. Записуйтеся сьогодні, щоб якнайшвидше повернути молодість і здоров'я своїй шкірі!
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві