Важливість регулярного догляду

Чим важливий щоденний догляд за шкірою обличчя?
Живучи у мегаполісі, ми не помічаємо, як страждає наша шкіра від пилу та всіх викидів в середовище. Але, якщо регулярно доглядати за собою, робити щоденні домашні ритуали та періодично навідуватися до косметолога, можна запобігти пошкодження.
Ось кілька причин, чому це так важливо:
Очищення шкіри
Щоденне очищення сприяє запобіганню утворенню чорних точок та вугрів, а також зберігає пори шкіри чистими.
Гідратація
Використання зволожувальних засобів допомагає підтримувати вологу в шкірі, що робить її більш м'якою, гладкою та здоровою.
SPF
Використання засобів з сонцезахисним фактором захищає шкіру від шкідливих УФ-променів, що можуть викликати пігментацію, передчасне старіння та рак шкіри.
Вікові зміни
Регулярний догляд за шкірою допомагає попередити вікові зміни, такі як зморшки, втрата еластичності та потемніння шкіри.
Психологічний ефект
Чиста, доглянута шкіра підвищує впевненість у собі та збільшує задоволення від власного вигляду.
Доглядові процедури для обличчя
Домашній догляд є основою, для підтримки здорового обличчя та рекомендацією будь-якого косметолога. Але варто памʼятати, що це не панацея від деяких проблем, таких як: розширені пори, акне, пігментація, постакне. З такими питаннями варто звернутися до косметолога, який проведе ряд процедур по їх усуненню, та пропише спеціальні засоби для підтримки ефекту вдома.
Процедури, яка може запропонувати естетична косметологія:
Це лише невеликий список, який допоможе майже при будь-якій проблемі зі шкірою. Кожна процедура назначається дивлячись на запит, з яким пацієнт приходить і результат, якого хоче домогтися.
Домашній та косметологічний догляд
Домашні ранкові та вечірні ритуали важливі кожен день, а як часто потрібно відвідувати косметолога?  В залежності від стану та потреб вашої шкіри, лікарем обирається частота процедур.

Очищення обличчя, пілінги або кисневі маски робляться щомісяця для підтримання здоровʼя та гладкості шкіри. Вони є базовими процедурами, які можна відвідувати без особливих показань. Запрошуємо на першу консультацію, для визначення стану вашої шкіри та призначення косметологічних процедур.
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві