Набряк обличчя

причини та ефективні способи вирішення
Набряки на обличчі - це стан, що характеризується скупченням надлишкової рідини в тканинах обличчя, що призводить до його збільшення в об'ємі та припухлості. Набряки можуть проявлятися на різних ділянках обличчя, включно з повіками, щоками, губами і чолом. Це проблема, яка псує не тільки естетичний вигляд, а й може серйозно вплинути на загальне самопочуття.
Симптоми, які можуть супроводжувати набряки:
Деякі зі станів можуть призвести до анафілактичного шоку, що дуже небезпечно для життя.Набряклість обличчя буває як нешкідливим тимчасовим фактором, так і ознакою серйозних захворювань. Тому в разі повторюваних або стійких набряків обов'язково зверніться до лікаря для діагностики та пошуку лікування.
Причини набряку обличчя
Здається, живеш собі, працюєш в офісі, спиш по 7 годин і випиваєш тільки у вихідні, звідки така набряклість? Немає видимих причин неправильного способу життя, які могли б призвести прямо до візуальних наслідків. Але на жаль, для виникнення набряку обличчя причини підступно прості. 
Є кілька можливих чинників їх виникнення:
Фізіологічні
 • Затримка рідини
 • Запалення
 • Малорухливість
 • Недостатнє споживання води
Медичні
 • Алергії
 • Захворювання печінки, нирок і серця
 • Гормональні порушення
 • Проблеми з венами
 • Лімфатичні розлади
Зовнішні чинники
 • Перенапруження
 • Неправильне харчування
 • Відсутність догляду за шкірою
Щоб не доводити ситуацію до хронічної, дотримуйтесь профілактичних заходів і ведіть активний спосіб життя. Так ви не тільки убезпечите себе від набряків, а й поліпшите загальне здоров'я.
А які конкретні заходи допоможуть вам ніколи не зустрітися особисто з цією проблемою?
 1. Збалансоване харчування.

  Знизьте споживання солі, оскільки вона затримує воду в організмі, додайте калій у раціон і пийте воду в пропорції 1 літр води на 30 кілограмів ваги тіла.
 2. Спорт.

  Регулярні вправи на ноги: біг, плавання, ходьба - поліпшать циркуляцію крові та запобігатимуть затримці рідини.
 3. Підтримання ваги.

  Слідкуйте за калорійністю їжі та додайте клітковину в щоденний раціон.
 4. Правильний режим дня.

  Важливо часто змінювати положення тіла - довго не лежати і не сидіти, спати не менше 7 і не більше 9 годин на добу.
 5. Кофеїн і алкоголь.

  Досить важко відмовитися від цих речей у сучасному світі, але ви можете регулювати їх споживання. Ці продукти призводять організм до зневоднення і затримки рідини.
 6. Регулярні медичні огляди.

  Набряки є симптомами багатьох хвороб. Якщо ви помітили, що протягом тривалого часу вони не сходять, зверніться до лікаря, щоб якомога раніше виявити проблеми зі здоров'ям.
Ефективні способи вирішення 
Буквально будь-який ступінь набряклості можна вирішити в наш час. Естетична косметологія давно знайшла способи. Як говорилося раніше, набряки - це симптом, який натякає на якісь проблеми вашого організму. Але навіть вчасно виявивши хворобу і розпочавши лікування, вони не пройдуть так швидко, а можливо, і не зійдуть самостійно зовсім. І тут постає питання - як прибрати набряклість на обличчі?
Якщо ви вже зіткнулися з цією проблемою, радимо дотримуватися правил нижче:
Змініть спосіб життя
Догляд за шкірою
Набряки на обличчі не хвороба і не вирок, але відкладаючи лікування, ви відтягуєте момент, коли знову зможете побачити себе нову, свіжу і здорову. 
Запишіться до нас на консультацію
Краса починається з любові до себе.
вибрати час
© 2023 Institut de beaute – клініка естетичної медицини у Києві